REKLAMI GİZLE
 

Bu İlginizi Çekebilir

FOX CANLI TV YAYINI

 


FOX canlı yayınını fox.com.tr’deki canlı tv sayfasından izleyebilirsiniz. FOX yayınını internet üzerinden kesintisiz ve HD kalitesinde izlemek için hemen tıklayın! HD kalitesinde kesintisiz olarak canlı yayını fox.com.tr’den izleyebilir; ayrıca yayın akışı, dizi ve program bilgilerine ulaşabilirsiniz.
FOX canlı yayını televizyon yayınıyla aynı anda yenilenen altyapısıyla üstün kalitede izleyebilirsiniz! Canlı yayın keyfini akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz indireceğiniz FOX & FOXplay mobil uygulamasıyla da sürdürebilirsiniz.

 

FOX CANLI TV YAYINI TEKNOLOJİK ALTYAPI ÖZELLİKLERİ

 


fox.com.tr masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda, akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda siz izleyicilerine en iyi deneyimi sunmak üzere yenilendi. FOX Canlı TV yayını video oynatıcısı yeni teknolojik altyapısıyla uydu yayını kalitesinde izleme deneyimi sunarken internet kotasından en az harcayacak şekilde geliştirildi.
Aşağıda FOX Canlı TV yayınından izleyebileceğiniz dizi, film, haber ve programların listelerini görebilirsiniz. FOX Canlı TV yayını akışını FOX Yayın Akışı sayfasından takip edebilirsiniz.

 

 

FOX DİZİ VE PROGRAMLARINI CANLI TV YAYININDA İZLEYİN


İnternet üzerinden Her Yerde Sen, The Taste Türkiye, Yaparsın Aşkım, Efsane Aile, Dünya Avucunuzda dizi ve programlarını izleyebilirsiniz. FOX dizilerini ve programlarını canlı TV sayfasından yayın sırasında HD kalitede, kesintisiz izleyebileceğiniz gibi kaçırdığınız bölümleri diziler sayfasından istediğiniz diziyi seçerek yine yüksek kalitede kesintisiz izleyebilirsiniz.
• Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce’nin jüri koltuğunda olduğu The Taste Türkiye’yi Pazartesi akşamları canlı izle.
• İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla renklendirdiği yarışma Yaparsın Aşkım’ı Salı, Perşembe ve Pazar günleri ücretsiz olarak canlı yayında izle.
• Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı ve Aslıhan Malbora’nın yer aldığı Her Yerde Sen’i Cuma akşamları FOX’ta full HD izle.
• Sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı Efsane Aile’yi Cumartesi akşamları FOX’ta kesintisiz izle!

 

FOX HABER’İ CANLI TV YAYININDA İZLEYİN


Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Gülbin Tosun, İlker Karagöz, Ezgi Gözeger Özmemiş, Burak Birsen ve Merve Yıldırım ile FOX Haber'i HD canlı tv yayınında izlemek için tıkla! Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Fatih Portakal ile FOX Ana Haber yayınını canlı izle. Türkiye ve dünya gündeminin sıcak gelişmelerini güvenilir, tarafsız, kaliteli bir haber anlayışıyla takip etmek için FOX Haber yayınını canlı izle!

FOX Canlı Yayını. FOX Canlı İzle. FOX yayınını kesintisiz ve HD kalitede izlemek için tıkla!

 

FOX PROGRAMLARI FOX CANLI TV YAYININDA


Çağla Şıkel ve konuklarının günlük hayata ilişkin bilgiler paylaştığı Çağla ile Yeni Bir Gün; Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce’nin jüri koltuğunda olduğu The Taste Türkiye; Memet Özer’in birbirinden nefis tarifler hazırladığı Memet Özer ile Mutfakta; Burcu Esmersoy’un seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarını keşfettiği Dünya Avucunuzda; İlker Ayrık’ın rekabetin en eğlenceli halini yarışmacılara ve seyirciye yaşattığı Yaparsın Aşkım; Zuhal Topal’ın her gün farklı bir sofraya konuk olduğu Zuhal Topal’la Sofrada; modadan magazine birçok konunun konuşulduğu Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi; Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun şakazedelerle buluştuğu Efsane Aile’yi FOX televizyon yayınıyla aynı anda canlı tv yayınında izleyebilirsiniz. Tüm programların geçmiş bölümlerini yine yüksek kalitede HD kesintisiz izlemek için FOXplay’deki veya FOX’taki program sayfalarına gidebilirsiniz!

 

FOX canlı yayını ile en kaliteli dizileri, güncel haberleri ve eğlenceli programları takip edin. Bu sene yine çok FOX!