REKLAMI GİZLE
 

Bu İlginizi Çekebilir

FOX CANLI TV YAYINI

FOX canlı yayınını Fox.com.tr’deki canlı tv sayfasından izleyebilirsiniz. FOX yayınını internet üzerinden kesintisiz ve HD kalitesinde izlemek için hemen tıklayın! HD kalitesinde kesintisiz olarak canlı yayını Fox.com.tr’den izleyebilir; ayrıca yayın akışı, dizi ve program bilgilerine ulaşabilirsiniz.

FOX canlı yayını televizyon yayınıyla aynı anda yenilenen alt yapısıyla üstün kalitede izleyebilirsiniz! Canlı yayın keyfini akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz indireceğiniz FOX mobil uygulamasıyla da sürdürebilirsiniz.

 

FOX CANLI TV YAYINI TEKNOLOJİK ALT YAPI ÖZELLİKLERİ

Fox.com.tr masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda, akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda siz izleyicilerine en iyi deneyimi sunmak üzere yenilendi. FOX Canlı TV yayını video oynatıcısı yeni teknolojik alt yapısıyla uydu yayını kalitesinde izleme deneyimi sunarken internet kotasından en az harcayacak şekilde geliştirildi.

Aşağıda FOX Canlı TV yayınından izleyebileceğiniz dizi, haber ve programların listelerini görebilirsiniz. FOX Canlı TV yayını akışını FOX Yayın Akışı sayfasından takip edebilirsiniz.

FOX DİZİLERİNİ CANLI TV YAYININDA İZLEYİN

Şu an internet üzerinden Kadın, Bizim Hikaye, Savaşçı, Yasak Elma dizilerini izleyebilirsiniz. FOX dizilerini canlı TV sayfasından yayın sırasında HD kalitede ve kesintisiz izleyebileceğiniz gibi kaçırdığınız bölümleri diziler sayfasından istediğiniz diziyi seçerek yine yüksek kalitede kesintisiz izleyebilirsiniz.

 • Özge Özprinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya'nın yer aldığı Kadın'ı Salı akşamları FOX'ta full HD izle.
 • Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan'ın yer aldığı Bizim Hikaye'yi Perşembe akşamları FOX'ta kesintisiz izle!
 • Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna'nın yer aldığı Yasak Elma'yı Pazartesi akşamları ücretsiz olarak canlı yayında izle!
 • Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu'nun yer aldığı Savaşçı'yı kesintisiz HD olarak her Pazar canlı izle.

 

FOX PROGRAMLARINI CANLI TV YAYININDA İZLEYİN

FOX sezon boyunca heyecanla takip ettiğiniz programlarını internet canlı tv yayınından yüksek kalitede sunmaya devam ediyor. Kesintisiz ve donmadan TOLGSHOW, Yaparsın Aşkım, Milyonluk Resim programlarını canlı tv yayınından takip edebilirsiniz. FOX canlı yayınını internet üzerinden ücretsiz olarak kesintisiz ve HD kalitesinde izlemek için tıklayın. Canlı TV yayınından izleyebileceğiniz diğer programları aşağıda görebilirsiniz:

 

 • Dev bir ekran, cevaplanmayı bekleyen bir resimle Selçuk Yöntem'in sunuculuğunu yaptığı bilgi yarışması Milyonluk Resim'i FOX'ta izle!
 • İlker Ayrık'ın sunduğu ve çiftleri yarıştırıp araba ödülü verdiği eğlenceli yarışma Yaparsın Aşkım'ı ücretsiz, donmadan izle!
 • Pınar Altuğ Atacan'ın hafta içi her gün hazırlayıp sunduğu, ünlü konuklarını ağırlayıp, lezzetli yemek tariflerini paylaştığı programı Sizi Böyle Alalım'ı FOX'ta her gün kesintisiz izle!
 • Memet Özer'in birbirinden lezzetli tarifleriyle ünlü konuklarını mutfağında ağırladığı ve onlara Türk ve Dünya Mutfağından tarifler hazırladığı programı Memet Özer ile Mutfakta'yı FOX'ta HD izle!
 • Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunduğu şaka programı İlk Buluşma'nın tüm bölümlerini kaliteli izle.
 • Tolga Çevik’in ‘‘Arkadaşım’’ karakterini canlandırdığı ve ünlü konukları ağırladğı TOLGSHOW’un tüm bölümlerini FOX’ta HD izle!

 

FOX HABER’İ CANLI TV YAYININDA İZLEYİN

Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Gülbin Tosun ve İlker Karagöz ile FOX Haber'i HD canlı tv  yayınında izlemek için tıkla! Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Fatih Portakal ile FOX Ana Haber yayınını canlı izle. Türkiye ve dünya gündeminin sıcak gelişmelerini güvenilir, tarafsız, kaliteli bir haber anlayışıyla takip etmek için FOX Haber yayınını canlı izle!

 

FOX Canlı Yayını. FOX Canlı İzle. FOX yayınını kesintisiz ve HD kalitede izlemek için tıkla!

 

FOX CANLI TV GELECEK PROGRAMI

Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Burak Yörük, Bülent Alkış ve Beyti Engin'in kadrosunda yer aldığı 4N1K FOX'ta!

 

Canlı yayın yapan FOX'u online olarak internet üzerinden kesintisiz ve HD kalitesinde izle!

 

UNUTULMAYAN FOX DİZİLERİ FOX CANLI TV YAYININDA

FOX’un en sevilen dizileri televizyon yayınına devam ederken internet canlı tv yayınında da izleyebilirsiniz. Geçmiş dizilerin ve tüm dizilerin önceki bölümlerine dizilerin kendi sayfalarına giderek HD kalitede ve kesintisiz izleyebilirsiniz.

 

 • Demet Özdemir ve Furkan Palalı'yla No: 309,
 • Özge Özprinçci ve Buğra Gülsoy'la Aşk Yeniden,
 • Özge Özberk ve Kutsi'yle Kalbimdeki Deniz,
 • Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'yla Kiraz Mevsimi,
 • Özcan Deniz, Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Ayça Ayşin Turan'la Karagül,
 • Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah, Metin Akdülger, Caner Cindoruk, Aslı Tandoğan, Engin Benli'yle Muhteşem Yüzyıl Kösem

 

Erkan Petekkaya, Songül Öden, Müge Boz'un yer aldığı Kayıtdışı, Demet Evgar ve Emre Karayel'le 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk, Can Yaman, Açelya Topaloğlu, Eren Vurdem, Cem Belevi, Nilay Duru'yla İnadına Aşk gibi en kaliteli dizi ve programların yer aldığı FOX'u izle.

 

UNUTULMAYAN FOX PROGRAMLARI FOX CANLI TV YAYININDA

Hafızalara kazınan bölümleriyle Çağla Şıkel'in sunduğu, Serdar Ortaç ve Kibariye'nin jüri üyeliği yaptığı şarkı yarışması Ben Söylerim, Gül Gölge, Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav'ın jüride olduğu moda yarışması Gardırop Savaşları, Demet Şener, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı moda yarışması Stil Avcıları FOX televizyon yayınıyla aynı anda canlı tv yayınında izleyebilirsiniz. Tüm programların geçmiş bölümlerini yine yüksek kalitede HD kesintisiz izlemek için program sayfalarına gidebilirsiniz!

 

FOX canlı yayını ile en kaliteli dizileri, güncel haberleri ve eğlenceli programları takip edin. Seninle çok güzel FOX!